| Laur224628 a întrebat:

Am si eu o problema, ma joc 8 ball pool dupa Facebook si am xmodgames pe telefon. Inainte puteam sa joc cu el dar acum cand intru in xmod si dau pe joc imi scrie: 8 ball pool s-a oprit. Si pot sa dau ok sau raport. Stie cineva cum pot sa rezolv aceasta problema?

1 răspuns:
| Viorel1995 a răspuns:

Au facut ceva cei de la miniclip sa nu poata fi pornita aplicatia atata timp cat ai modul instalat in xmode. La urma urmelor este un hack happy
dezinstalea modul din xmode si poti intra sa joci normal