| Ionescu_Andrei_1999 a întrebat:

Stie cineva un cod/hack pentru bani pe 8 ball pool Facebook?

Răspuns Câştigător
| Ghostrider332 a răspuns:

Nu creed ca merge hack pe Facebook, dar descarca-l de pe google play, si apoi scrie pe google lucky patcher apk.
Dai click pe prima,(o sa fie updotown), apoi descarca-l, instaleaza-l daca scrie instalarea este blocata dai la setari→si dai acces surse necunoscute.
Apoi deschidel acolo va aparea jocu click pe el→deschideti meniu cu patchiuri→ si click pe a 4-a optiune.
Astepti ceva pana iti da accesati fisieru→faci click pe el→istalare si dezistalare→dezistaleaza→istaleaza→deschide. Acum cumperi bani si altele can cumperi îti apare doriti sa cumparati cu o fata cawinking si dai da!
Gata! Succes andreei!

9 răspunsuri:
| aAlexB a răspuns:

Eu nu recomand sa jucati cu hack, o sa fiti banati daca faceti acest lucru. Eu zic ca nu are rost.

| limbricu a răspuns:

Intra pe grupul de Facebook Hack-uri pentru jocuri.Acolo este 8ball pool cu apk-ul modificat si daca nu ma insel are bani infiniti.

| Ionescu_Andrei_1999 explică (pentru limbricu):

Nu gasesc grupul

| Catalin_Mihai_1996_YYKy a răspuns (pentru limbricu):

Dă-mi și mie grupul!

| Rachi_Alex_1996 a răspuns:

Cf

| Audi_Mfv_Floryk_1998 a răspuns:

Da-mi bani pool ball 6