| Winners10 a întrebat:

Cand joc 8 Ball Pool pe facebook cu cineva, cum pot sa intru pe pagina de facebook a respectivei persoane? sau cum pot face rost de ea? Multumesc, Funda big grin

1 răspuns:
| Alex57855435786 a răspuns:

Nu poti intra pe facebook-ul acelei persoane, sau daca nu ai ce sa faci toata noaptea scrii numele mic de acolo si o cauti dupa poza laughing, dar cei mai multi jucatori de 8 Ball Pool intra direct pe site-ul Miniclip unde au cont si se joaca cu altii de pe facebook.