| Semiaki a întrebat:

am si eu o problema mai ciudata, sper sa intelegeti, deci :
Am un laptop HP pavilion dv6 notebook PC, faza e ca am jucat sa:mp pe laptopul asta cam un an, la un moment dat s-a stricat, problema era ceva legata de baterie nu se mai aprindea, oke, l-am reparat iar acum cand sa revin la SA:MP, pur si simplu atat sa:mp cat si GTA, nu se deschid. Apas pe oricare server, pur si simplu nu se deschide, nu da eroare, nu crash, nu nimic. Un prieten mi-a spus ca e ceva de la placa video si trebuie reinstalat windowsul. Astept raspunsuri urgent. Ofer FUNDA.

1 răspuns:
| Victor_Victoras_1990 a răspuns:

Daca ai san andreas downloadat ( necumparat ) incearca sa bagi crack-u din nou