| anonim_4396 a întrebat:

am o problema cu deschiderea pozelor; mi-am instalat de curand windowsul ( windows 7 prof., 32 bit) la inceput mi se deschideau pozele dar m-am trezit intr-o zi ca nu mi se mai deschid; pur si simplu incerc sa deschid orice poza si nu mi se deschide cu niciun program...mi se blocheaza laptopul si trebuie sa ii dau restart.va rog ajutati-ma! ofer funda!

1 răspuns:
| Master96 a răspuns:

In cazul in care nu iti mai merge direct aplicatia de deschidere a pozelor urmeaza pasii urmatori:
Click dreapta>
Open with>
Windows picture viewer.
Daca nu se deschid nici asa incearca sa instalezi un alt tip de Windows deoarece, poate Windows-ul nu accepta deschiderea de fisiere din acel tip! Funda?