| dedu13 a întrebat:

Am si eu o problema, mai de mult, adica acum vreo 5 ani am jucat un joc care semana cu CS`u dar nu stiu cum se numea, stiu doar ca prima misiune era langa un elicopter prabusit intr-un oras din desert si trebuia sa il cauti pe unu si sa il duci la un elicopter care functiona, a doua misiune imi amintesc ca te dadea intro tabara iar de aici s-a rupt filmul Va rog daca stiti scrieti Ms anticipat!

Răspuns Câştigător
| Claudiu23 a răspuns:

Daca nu ma insel este counter strike condition zero deleted scenes sau doar condition zero

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Ghost89 a răspuns:

Vietcong?

| Eugen2012 a răspuns:

Delta force sau call of duty. Daca e una dintre astea da-mi funda.

| dedu13 explică:

Counter Strike Condition Zero Deleted Scenes! Multumesc Claudiu!