| miki007477 a întrebat:

Am si eu o problema mi-am luat de curand un laptop si e bun oricum dar vreau sa zic ca mi-am luat nfs most wanted si nfs carbon si am incercat sa dau pe tot ecranul ca are doar 3 rezoluti si nu merge sa tau pe tot ecranul are o setare care zice sa-l setez pe tot ecranul dar nu-mi da voie la ea pe calculator merge ca e pe rezolutia de la pc dar pe laptop nu merge si am inteles de la un baiat ca exista un program care sa til faca sa mearga pe tot ecranul.Cine stie va rog sa ma ajute!

1 răspuns:
| VladyXR a răspuns:

Nu exista programa trebuie sa intri in parametri dai click dreapta dekstop si dai parametri si gasesti acolo cu rezolutia ta.