| CsErredz a întrebat:

Am si eu o problema stiti acel mod PreciouStone la minecraft la mine pe server il pot folosi doar Admini adica OP dar playeri nu cum il configurez sa il foloseasca si playeri normali?

Dau funda. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| tauruss a răspuns:

Pai in group manager trebuie sa pui la membri default urmatoarele chestii:
1) - preciousstones.benefit = pentru a putea pune protectia
2) - preciousstones. whitelist.* = pentru a putea lasa un prieten pe terenul tau protejat
Funda?

| CsErredz explică (pentru tauruss):

Imi poti lasa id tau de skype sau de mess pentru a ma ajuta?

1 răspuns: