| DanutTtttttt a întrebat:

Am si eu sandboxie si .....nu ii dau de cap.....Il pornesc din bara din > defaultbox >run from start menu si de acolo dau conect la server de (SA:MP) SI NU IMI APARE NIMIC

PS: va rog fara comenari de genu "reinstaleaza windows-u"... Pentru ca am niste fisiere importante de la munca si nu risc sa le pun pe un stic...

3 răspunsuri:
| MytzaMytz a răspuns:

Incearca alt progam de bagat boti, stiu eu unul bun dar nu il mai stiu, dar poti cauta pe google.

| DanutTtttttt explică:

Acum mi-se deschide cu sandboxie dar imi porneste gta normal!

| DanutTtttttt explică:

Acum mi-se deschide sandboxie cu samp dar mi-se deschide gta normal