| d3nisrazvan a întrebat:

Am o intrebare la windows7, cand pornesc calc imi apare pe ecran o eroare decare nu stiu cum sa scap si de unde a aparut imi zice cam asa: ["C:\Users\Dell\AppData\Roaming\Microsoft\Windows\Start Menu\old.old"].The System cannot find the file specified.

1 răspuns:
| DeyCj a răspuns:

Lipesește un fișier de sistem. încearcă o butare în mod de diagnoză și dacă tot așă face crează un cont nou de administrator și înnainte de asta dezinfectează-l.Succes