| DavidoiuMihai1 a întrebat:

Salut Tpu..Am si eu un laptop, are Windows 10 si am am fost sunat pe acel numar pe o anumita aplicatie, folosita...cand am raspuns,mi se dadea un mesaj."Nu aveti instalat nici-o aplicatie, ceva de genul..si ca ar trebuie sa descarc o aplicatie...cand apas si intra in magzin,imi spune ca nici-o aplicatie gasita.din ce stiu, eu am microfonul incorporat.ce trebuie sa fac?

1 răspuns:
| mihai69 a răspuns:

Să explici mai clar în primul rând.
În al doilea, indiferent ce ți se spune, nu instala nimic pe calculator dacă ții să nu fii jefuit de toate datele și poate și mai rău.