| djfreesh a întrebat:

am si eu un laptop Hp si am instalat windows 7 ieri, si am instalat driverele toate si am o problema cu microfonul care este integrat la laptop. daca activez microfonul se aude un sunet foarte ingrozitor... aveti idee de ce face asa? daca dezactivez microfonul nu se mai aude...dau funda pentru raspunsuri

5 răspunsuri:
| Adryan17 a răspuns:

La tine se aude sunetul? Sau la cei cu care discuti? Verifica daca are driverele corespunzatoare, e posibil sa fie si stricat.

| djfreesh explică (pentru Adryan17):

Salut,da sunetul se aude la mine..prima data cand am instalat windowsul nu se auzea si chiar am facut o inregistrare din sound register si se auzea perfect..si chiar daca dezactivez microfonul cand aprind pc se aude iar si tot asa trebuie sal dezactivez

| K0sti a răspuns:

Face microfonie probabil, da-l mai incet!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este posibil ca driverele sa nu se fi instalat corect.

| YoChriss a răspuns:

Salut! Parerea mea este ca sa nu fi bruscat/scapat laptopul pe jos, si sa se fi pierdut contactul.