| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu un Laptop Toshiba, Windows 7 ultimate, 4 GB RAM, 64 bits, procesor Intel Celeron 1.90 ghz, 1.90 ghz. Vreau si eu un mortal kombat, nu foarte vechi, dar care sa ruleze pe aceste componente. Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| prodatory2k a răspuns:

Cred ca cel mai bine s-ar putea sa-ti ruleze mortal kombat komplete edition, n-am jucat niciodata mortal kombat si nu stiu cat de bine sunt optimizate, dar cele pana la mortal kombat x s-ar putea sa ruleze ok.