| Stefan_Radu_1996 a întrebat:

am si eu un notbook de la Samsung, si nu imi merg jocurile pe el, ce sa fac? imi descarca jocul si cand dau sa intru in el mi se face ecranu negru, dupa care imi da eroare... imi puteti spune si mie un site de jocuri, sau sa fac cumva sa mearga... sad

1 răspuns:
| UltimateKattax a răspuns:

Am avut si eu un laptop si mi s-a intamplat fix ca tine. Tias sugera sa vezi harddiskul si placa video poate nu-s indestul de ajuns pentru acele jocuri.Si mai ales ca la laptopuri nu-i bine cam sa te joci in jocuri