| Skynettt a întrebat:

Salut am un Samsung GT C3510 iar cand intru pe www.m.youtube.com nu imi merg videoclipurile, daca imi puteti spune cum as putea sa fac sa imi mearga, deoarece am un prieten care are si el tot un Samsung si ii merg dar nu stiu dc mie nu imi merg...

2 răspunsuri:
| OutLandeR a răspuns:

Ca sa iti mearga trebuie sa ai terminal 3G la telefon, si depinde in ce retea re afli. sper ca te-am ajutat.

| Skynettt explică (pentru OutLandeR):

Pe Orange daca mi-ai putea spune unde pot vedea terminalul ti-as fi recunoscatorwinking