| anonim_4396 a întrebat:

am si eu un server de cs si as vrea sa imi ziceti si mie cum sa fac sau ce-mi trebuie pentru.
Atunci cand un admin vrea sa intre pe server trebuie neaparat sa se logheze altfel nu poate intra cu acel nume..pentru ca o sa le strice adminilor rankurile. Am nevoie de plugin ceva sau doar de ceva setari?
Mersi anticipat.

1 răspuns:
| єχcєєℓ a răspuns:

Setări.Intră in fisierul Users si jos la gradele de admini adaugi numele tau sau ale altora si parola cu care se va logha acel admin de pe server.Baftă!