| Dan_Cezar_1905 a întrebat:

Am si eu urmatoarea intrebare: Mai stiti jocuri strategie gen Heroes might of magic 2, 3; Age of empires; Empire earth; Warcraft; Starcraft; s.a. (fara prea multe efecte grafice, jocuri bazate pe strategie in special)? nu ma intereseaza raspunsuri cu derivatele acestor jocuri

4 răspunsuri:
| FatUglyVirgin a răspuns:

Age of mythology

| Kevin44 a răspuns:

Triburile si Tribal wars 2, mai sunt si nemexia, CivCity: Rome

| Dan_Cezar_1905 explică (pentru Kevin44):

Mersi frumos! big grin Scuze, nu am specificat joc triburile de 3 ani.

| Kevin44 a răspuns (pentru Dan_Cezar_1905):

Si eu jucam pe triburile mai ales pe speed, unde eram in top laughing