| chris_1258 a întrebat:

am the sims 2 pets si va intreb cum fac sa pot sa ii dau comanda la animal e cam inervant adica vrei sa il duci afara din casa si nu poti!
Mai am o intrebare de unde iti cumperi hamster sau papagal sau alte chestii am auzit ca sunt dar nu stiu de unde sa ii iau!
dau fundita la orice raspuns.

Răspuns Câştigător
| AnonymuxX a răspuns:

Pai dai click pe usa si dai lock apoi allow household only...Iar ca sa-ti cumperi un hamster sau papagal dai la obiecte acolo in joc si vezi ca e acolo la cele 3 puncte dai click apoi cumperi o colivie sau cusca si dupa ce o cumperi dai click pe ea si dai sa cumperi un papagal/hamster. Succes Funda? P.S. Daca ai nevoie de ajutor la sims 2 da-mi un mesaj ma pricep fff bine la acest joc

3 răspunsuri:
| robijam a răspuns:

Iti sparg tromfu-n nas Barsane!

Si intra si tu ca ti-am zis doar la buy mode si la hamsteri si cainele sal scoti afara merge cu boolprop testing cheats enabled true

| robijam a răspuns:

In plus nul asculta pe retardatu ala

| chris_1258 explică:

Chiar m-as bucura sa imi dai o mana de ajutor la the sims 2!
3 de da mergi mai departe