| razvan252525 a întrebat:

Am un calculator cu urmatoarea configuratie tonguerocesor Intel(R) Ceeleron 2.6 ghz. RAM: 4gb, Win 7 32 bit si placa video integrata. Ce jocuri imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| 1ull1 a răspuns:

E bun! Incearca astea:
Battlefield 3
Assassin's creed I, II, III - ( Assassin; s creed 3 nu stiu sigur daca iti va merge dar incearca!)
Nfs most wated 2012
Nfs shift
Race driver grid
I am alive
Spec ops The line
Call of duty modern warfare 3
Call of duty Black ops I, II
Fifa 11, 12, 13, 14
Tomb raider 2013
Sniper ghost warrior
warface
Street Fighter IV
Inversion
Gears of war
Halo
Call of juarez gunslinger
GTA IV ETC... Sunt multe care iti functioneaza daca vrei sa vezi daca iti merge un anumit joc cauta pe google numele jocului si scrii system requirements de ex Call of duty modern warfare 2 system requirments si vezi daca te incadrezi!

2 răspunsuri:
| 1ull1 a răspuns:

Depinde de cat e placa video!
Totusi iti zic unele:
Hitman blood Money
Hitman 1, 2
Gta san andreas
Tomb raider underworld,
Battlefield bad company 2 ( in caz ca placa video e de 256)
Battlefield 2
Call of duty 1, 2
Call of duty 4 Modern warfare 1
Fifa 07
Fifa 08
Fifa 09
NFs world
Nfs Underground 1, 2
Nfs carbon
Nfs hot pursuit
Nfs Most Wanted black edition

| razvan252525 explică (pentru 1ull1):

Apropo placa video este de 2gb

| 1ull1 a răspuns (pentru razvan252525):

E bun! Incearca astea:
Battlefield 3
Assassin's creed I, II, III - ( Assassin; s creed 3 nu stiu sigur daca iti va merge dar incearca!)
Nfs most wated 2012
Nfs shift
Race driver grid
I am alive
Spec ops The line
Call of duty modern warfare 3
Call of duty Black ops I, II
Fifa 11, 12, 13, 14
Tomb raider 2013
Sniper ghost warrior
warface
Street Fighter IV
Inversion
Gears of war
Halo
Call of juarez gunslinger
GTA IV ETC... Sunt multe care iti functioneaza daca vrei sa vezi daca iti merge un anumit joc cauta pe google numele jocului si scrii system requirements de ex Call of duty modern warfare 2 system requirments si vezi daca te incadrezi!