| BurloiuRaul a întrebat:

Am un calculator vechi :512 MB RAM.Procesor 1.67 AMD ALTHON 2000+ Placa video NVIDIA 16 mb. si Windows XP Service pack 3.Imi ziceti va rog ce jocuri pot rula pe el in afara de MAFIA:The City of Lost Heaven si Counter-Strike 1.6?

DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Magnifico a răspuns:

Mortal Kombat 4

Tarzan

Hercule

King of The Road

Kart Racing Pro

Mudracing Atv Extreme

etc.

| BurloiuRaul explică (pentru Magnifico):

Imi merge Harry potter, 1 si 2?

| Magnifico a răspuns (pentru BurloiuRaul):

Acum poti folosi link-ul dat mai sus de un coleg pentru a verifica asta laughing

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Http://www.systemrequirementslab.com/cyri introduci jocul dorit si iti spune daca merge bine sau nu.

| BurloiuRaul explică:

Eu doresc sa imi dati recomandari.Multumesc