| RebecaTheNinjaGirl a întrebat:

Am un canal de YouTube ( https://www.youtube.com/channel/UC-tVPFkPnMNbvnuL2cs9DaQ ) si am doar 72 de abonati.

1. Cum as putea sa aduc mai multe persoane sa imi vada videourile?
2. Cine ar putea sa imi faca o promovare?
Am peste 25 de videoclipuri.

Răspuns Câştigător
| Jack20Wan a răspuns:

Salut! Am sa iti fac eu o promovare dar tu trebuie sa imi faci vizualizari la acest video link-ul https://www.youtube.com/watch?v=fJm7sDWF8rU
Eu am sa ma abonez si am sa postez canalul tau peste to adica facebook, twitter, etc.

| RebecaTheNinjaGirl explică (pentru Jack20Wan):

Ok si mersi :*

| RebecaTheNinjaGirl explică (pentru Jack20Wan):

Dar cum poti sa imi faci promovare daca nu ai nici macar 1 abonat?

| Jack20Wan a răspuns (pentru RebecaTheNinjaGirl):

Da fiindca debia l-am pus dar sa stii daca tu te-ai uitat la video am sa ma tin si eu de cuvant.

| RebecaTheNinjaGirl explică (pentru Jack20Wan):

M-am uitat de mai multe ori happy Ador jocurile cu Star Wars! laughing

| Jack20Wan a răspuns (pentru RebecaTheNinjaGirl):

Vezi ca am pus un video nou sa te uiti si sa dai like happy sa te abonezi!

| RebecaTheNinjaGirl explică (pentru Jack20Wan):

Ok
Subt deja abonatawinking