| Tarko_Adi_1989 a întrebat:

Am un cont de steam pe care mi-am luat cs go. L-am cumparat, nu l-am primit cadou sau ceva. Mi-am completat profilul. Dar nu stiu cum sa adaug prieteni! Ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| laurentiu80 a răspuns:

In primul rand seteaza limba romana pe el, daca nu o ai deja. Cum faci asta, din meniul de sus dai Steam - Settings- Interface, si alegi acolo Romanian. Prietenii sunt simpli de adaugat, dai la prieteni, apoi adauga prieteni, scrii numele lor si le dai adauga.