| Stanciu_Cristian_1992 a întrebat:

Am si eu o problema, am cumparat CS GO de pe G2A si l-am primit pe steam (steam gift) pe un cont nou. Dar nu pot invita prieteni, Sa cumpăr sau sa vand skinuri. desi eu am cumparat jocul tot mai trebuie sa iau ceva pe steam peste 5 euro? Ce vreau eu sa stiu este daca trib sa mai cumpăr pe steam un joc de minim 5 euro sau trib sa umblu in setările steamului! (Dau funda).

Răspuns Câştigător
| Faker2003 a răspuns:

Da asa mi s-a intamplat si mie am cumparat cam 20 jocuri de pe g2a si am vazut ca inca nu pot sa am niciun prieten.ca sa poti sa ai prieteni sa vinzi skin-uri sau sa le cimperi trebuie sa adaugi 5€ pe contul tau de steam

| Stanciu_Cristian_1992 explică (pentru Faker2003):

Mda mersi oricum, dar un var de al meu zice ca este de la steam. Are vreo treaba?

2 răspunsuri:
| Faker2003 a răspuns:

Da asa mi s-a intamplat si mie am cumparat cam 20 jocuri de pe g2a si am vazut ca inca nu pot sa am niciun prieten.ca sa poti sa ai prieteni sa vinzi skin-uri sau sa le cimperi trebuie sa adaugi 5€ pe contul tau de steam.