| anonim_4396 a întrebat:

Am un Galaxy S II si am o problema cu 2 jocuri la el : 1) am descarcat gangstar west coast hustle. si cand intru in el nu se vede bine. la inceput in meniu merge dar cand e sa joc se vede jumate alb, jumate colorat!
2) am descarcat pes 2012 (apk+data) de pe un site. toate bune, am facut cum scria acolo si la inceput a mers. intru in el, apuc sa joc foarte putin si apoi se blocheaza!
PS : jocurile nu le-am descarcat de pe google.play pentru ca nu erau gratis. se poate sa fie si din cauza asta, va rog ajutati-ma cu un link ceva de unde pot lua jocurile

2 răspunsuri:
| raducu77 a răspuns:

Te sfatuiesc sa le descarci de pe google play, din cauza ca daca vor avea ceva virusi antivirusu-l teleonului nu ii detecteaza.
Se poate ca acel joc sa nu fie versiunii tale de telefon.

| sanki a răspuns (pentru raducu77):

Da stiu ca pe google play ar fi cele mai "sigure" dar nu gasesc ce vreau eu. daca imi dai un link cu niste jocuri ceva iti dau si fundawinking