| Băă_L_Cosmin_1984 a întrebat:

mi-am luat un Samsung galaxy fit alaltaieri si nu stiu ce jocuri a-s baga pe el care sa mearga fara lag..am incercat gangstar west coast hustle,merge cu lag, temple run 2 cu lag, subway surfers cu lag ce jocuri aveti pe acest telefon?

Răspuns Câştigător
| Bizzle a răspuns:

Hei, n-am telefonul dar incearca Doots, Color It, Cut the rope, Top eleven, Lost Jewels, Pou si mai uitate in Google Play dar inainte sal downloadezi uitate cat de mare e jocul, poate ocupa prea mult si de aceea merge cu lag. Bafta!

1 răspuns: