| Radu506 a întrebat:

am un laptop Acer ASpire 5750G si mi se incinge cand joc orice.Toate laptop'urile fac asa? Fundaa

Răspuns Câştigător
| cristinel98 a răspuns:

Şi eu am acelaşi laptop. Când ma joc mi se incinge orice.Am fost cu el la service şi a zis că aşa trebuie. Sper că te-am ajutat. Fundă?

2 răspunsuri:
| gg4gg a răspuns:

Salut Radu,sa stii ca si eu am aceeasi problema, si nu, nu toate laptopurile fac asa, ori are ventilatorul prea mic, ori i s-a bagat un procesor mai mare decat suporta.Ar trebui sa-ti cumperi un fel de ventilator de pus sub laptop(am uitat cum se numeste).

| Radu506 explică (pentru gg4gg):

Se numeste cooler.Si am deja unul si la fel.