| BughyStyle a întrebat:

am un laptop Asus A55V este aparut anul asta in iulie si am pe el Windows 7 Home Edition si il am in limba spaniola. Am tot incercat sa il bag in limba romana si nu merge deloc. La windows update nu merge sa o schimb, din pc nu merge sub nici o forma sa ii schimb toata interfata in limba romana si am mai incercat si cu Pachetele lingvistice Windows 7 dar nici cu astea nu am reusit. As dori si e sa il pot schimba in romana stie cineva?

6 răspunsuri:
| TudyCFR a răspuns:

Duci la un electronist sau intrebi pe cineva profesionist pentru ca daca ai asa ii cam greu sa reusesti singur.

| Sadicalex a răspuns:

La google dai ''interfata romana win7 home edition''

| Neymar96 a răspuns (pentru Sadicalex):

Corecthappy

| BughyStyle explică (pentru Sadicalex):

Sincer asta e primul lucru pe care l-am facut si nu am reusit nimic din ce scria pe acolo. Nici sa instalez pachete lingvistice cu visualizer parca nici nimic. Si la windows update nu imi apar acele update-uri de limba...

| Sadicalex a răspuns (pentru BughyStyle):

Incearca la asta poate merge nu stiu sigur deoarece folos win8

http://www.vista123.net/......load-links

| BughyStyle explică (pentru Sadicalex):

Am incercat si asa ceva din cate retin, oricum am incercat si ce mi-ai dat tu aici dar, cu nici un folos il deschide iar in circa 5 secunde se inchide procesul...