| Apostol_Andrei_1997_C96P a întrebat:

Am un laptop cu i7 generatia a 3-a, 6gb ram, si o placa video de 2gb, 635m...ei bine, dupa cele spuse, pentru un copilas suna destul de bine, dar ma oftic, ca nu prea ma pot juca unele jocuri, chiar si cele vechi nu le pot pune pe high, imi merg super greu jocurile, am si win 8.1. oare o fi de la el? trebuie sa bag win 10? am auzit ca pe el merg jocurile mai bine.

Răspuns Câştigător
| alexboss2020 a răspuns:

E vechi laptopul nu prea ai ce sa faci, nu este de gaming!

2 răspunsuri:
| N0xEterniS a răspuns:

Degeaba bagi windows 10 cand placa video e varza. Laptop'ul respectiv nu a fost conceput pentru gaming sub nicio forma.

| Apostol_Andrei_1997_C96P explică (pentru N0xEterniS):

Si nu i pot schimba placa video?