| Andrey43 a întrebat:

Am un laptop Packard Bell Easy Note MH-36 cu configuratia: procesor Intel(r) dual cpu t3400 2,17ghz 2,17ghz 2gb ram, placa video mobile Intel(r)4 series express si as vrea sa va intreb care ar fi cel mai bun os pentru jocuri pe care sa il instalez dintre xp,vista, 7sau 8 si ce jocuri mi-ati recomanda pentru aceasta configurare. Si nu inteleg ce inseamna: minimum graphics memory 64mb maximum graphics memory 796mb graphics memory in use 96mb. Cel mai bun raspuns primeste funda. Va multumesc!

1 răspuns:
| Sypp a răspuns:

Ai putea sa iti instalezi Windows 7.
Jocuri, Trains Simulator 2009, World of Tanks, Test Drive Unlimited 2, NFS Carbon, NFS Underground 2, German Truck Simulator, Frming Simulator 2009 sau 2011.