| Klaudiu214 a întrebat:

am un laptop si imi merge foarte greu pe internet merge foarte lag-uit mai ales pe youtub desi am schimbat si windowsu si am decat drivere-le instalate si decat opera si chrome tot la fel imi merge de fapt mi-a mers bine la inceput dar acuma numai a revenit iar lagu si nu stiu care ar fi problema

3 răspunsuri:
| alexandrualind a răspuns:

Reseeaza sistemul.

| AntoniSoulesOne a răspuns:

Ori semnal, ori laptop.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am intampinat acum doua saptamani aceeasi problema.Am sunat la cei de la cablu si a venit o echipa.In urma verificarilor au constatat ca problema era la semnal.Toti ceilalti legati la aceeasi cutiuta(cea de pe stalp pe care au si schimbat.o)aveau 130 ca valoare, eu aveam 4.