| jonydd a întrebat:

Am o problema imi merge netu foarte greu si nu stiu de ce, dupa ce mi-am reinstalat windowsu parca imi merge greu si m-am gandit ca e de la win si l-am rere instalat si tot greu merge... si am renoint cartela( e modem de la Orange fara abonament) si to greu merge de ce? precizez ca niciodata nu a mers asa greu

a si nu mai scrie acolo la network Internet Everywhere 1 sau 14. scrie doar Internet everywhere... (doar iei am renoit cartela.) ce poate sa fie? multumesc!

1 răspuns:
| cqalin a răspuns:

Ai internet prin reteaua 3g si e normal sa iti mearga slab, pentru a vedea cu adevarat ce sa intampla cu viteza ta mergi pana la Orange si te lamuresc ei mai bine (eu unul nu am incredere in povestiile retelelor mobile in ceea ce tine de internet pentru calculatoare)