| VladCzR a întrebat:

Am un laptop Toshiba pro satelite (nu stiu sigur modelul) si as vrea sa-i schimb placa video si procesorul.
Intrebarea este:este posibil asa ceva?
Niste idei de procesoare daca se poate. FUNDA

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca nu stii modelul desi este scris pe spatele lui, nu te putem ajuta. In mare, procesorul se poate schimba. Cu placa video este mai greu. Unele placi video sunt integrate si nu se pot schimba. Unele au placa dedicata si aia se poate schimba.

1 răspuns:
| VladCzR explică:

Multumesc mult de raspuns.m-am interesat mai mult si am aflat exact ce mi-ai spus tu.