| Claudiu2011 a întrebat:

Http://www.altex.ro/catalog/index.jsp?categoryId=1230&it emId=34925 asta e laptopu care il am eu.acum sa va spun.va rog frumos care ma puteti ajuta cu o problema. am luat un laptop toshiba satelite cu i3 model c660-17v si am inteles ca pentru placa video isi face singur share din ram dar eu cred ca ia prea putin si as vrea sa stiu cum se configureaza manual sa i dau eu mai mult pentru placa video pentru ca sunt unele jocuri care imi merg in slowmotion.si nu e corect nu le pot juca adica cred ca e de la ramu de la placa video ca ia prea putin si in plus de asta am incercat si sa maresc procesoarele(viteza) dar acolo unde scrie de procesor cand am dat in bios nu pot da pe el ca sa modific viteza ca este cu gri si nu imi permite sa i schimb configuratia...sare peste el nu stiu de ce. totusi am instalat aceleasi jocuri si pe un calculator spre ex cu 2 gb ddr2 tot dual core dar acolo merge perfect eu am 2 gb ddr3 si chiar nu inteleg de ce fac figuri jocurile dar nu toate dar daca ma puteti ajuta pls ajutati-ma nu mi ocoloti intrebarea (astia care stiu sa m ajute) mentionez ca am pe el windows 7(32 biti) si am instalat toate driverele si le-am updatat deci nu cred ca e problema de la drivere

2 răspunsuri:
| Zaffy a răspuns:

Ok.pai.problema e de la draivere

| razvan54 a răspuns:

Nu stiu