| RauLKnight2011 a întrebat:

am un nfs most wanted 1, 3 si nu stiu cum sa fac sa deblochez toate masinile fara a ma mai lupta cu toti aia(l-am terminat si fara coduri). care stie sa-mi zica am incercat niste parole dar nu merge iammostwanted nu stiu de ce.plzz need help dau fFUndaaa!

Răspuns Câştigător
| Andrey999 a răspuns:

Exista trainere! daca vrei iti dau eu un link sa il downloade-zi : http://www.needforspeedsavegames.com/trainersf/8

3 răspunsuri:
| gyffy a răspuns:

Ba merge cum un hack da nu stiu care

| Madancl a răspuns:

Deoarece nu se poate sa le deblochezi fara curse.Este simplu.Eu sunt fata si l-am terminat singura in 1-2 saptamanibig grin.Primesc FUNDA?

| karrer93 a răspuns:

Deci sunt trainere
scrie si tu la google : trainer need for speed most wanted si cautawinking eu am downloadat si merge 100% sau pe youtube : Trainer Need For Speed Most Wanted download. eul-am downloadat dar nu iti pot da site-ul. cauta si tu si sper sa ai norocwinking