| aalyn21 a întrebat:

Am un nokia n82 cu wifi si as vrea sa stiu cum ma pot conecta la internet pe telefon din calculator, adica sa transform calculatorul intr un hot spot, pe calculator avand internet prin fibra optica.Am auzit ceva despre un adaptor wifi usb, dar nu prea stiu cu ce se mananca.Multumesc!

1 răspuns:
| ExeTron a răspuns:

Din cate stiu eu.nu merge.thinking eu am Samsung ChampDuos.totWi-fi si merge bine pentru un telefon.iar conexiunea o faci prin activarea functiei Wi-Fi.Si apasare pe Cautare.El imediat iti gaseste propria retea.care emite Prin wi-fi din Modem.sau cum ai auzit un Adaptor Usb ce intra in unitate...Iar dupa ce Ai gasit conexiunea.aceasta iti va cere o parola.parola care o vei gasi ori pe adaptor scrisa sub ID. ori se poate sa-ti ceara sa pui tu o parolawinking
Eu unu am Modem de la RomTelecom.si am bagat parola spusa de eiwinking.Iti urez succeswinking