| ionnutzzzz a întrebat:

Am un pc cu procesor Intel dual core 3.0 ghz, 2GB ram, 1 gb placa video. Nu inteleg de ce nu imi merge foarte bine jocurl Euro truck simulator 2. Merge in realuare. Ma puteti ajuta cu niste sfaturi?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai este de la joc este prost optimizat. Dar iti merg si alte jocuri cum ar fi: dirt 2 dirt 3 need for speed the run need for speed most wanted 2. Jocurile astea o sa iti mearga la medium sau la high

| ionnutzzzz explică (pentru anonim_4396):

Am instalat nfsmw 2. si l-am pus la medium dar nici asa nu merge bine. tot sacadeaza. ce sa fie oare?

| anonim_4396 a răspuns (pentru ionnutzzzz):

Punel la low si o sa mearga mai bine