| razwan98skatter a întrebat:

Am un pc cu urmatoarea configuratie:
Placa video 1gb nVIDIA palit geforce 210 de 64 biticu racire pasiva.
Un procesor dual core de 3.0 Ghz
2, 5gb Ram.
Tin sa precizez ca rulez league of legends cu toate pe very low cu 40 fps pe lane la inceputule meciului, iar dupa ce trec aprox 20-30 min nu mai trec de 30 fps nici singur in jungle, iar in fight am undeva la 20 fps.
Eu cred ca problema cu fps-ul este de la flaca video pe 64 biti.
Sa achizitionez una noua? Pe cati biti? Imi recomandati una?

Funda+ VOT!

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Orice placa video Nvidia GTX si nu vei mai avea probleme!