| whiteviper98 a întrebat:

Am un PC cu urmatoarele cerinte: Pentium 4 CPU 3.00 2.99 GHZ, 1.74 GB of RAM, Video Adapter 192 MB Size INTEL Express Chipset Familly. As dori sa aflu cateva jocuri pe care le stiti voi si care sa imi mearga pe sistemul meu. Dau funda la cele mai multe si cele mai tari.Multumesc Anticipat!

2 răspunsuri:
| UnTriunghiEchilateral a răspuns:

NFS toata seria(hot pursuit, shift 2, shift,undercover,carbon, most wanted), tdu 1 si 2, assassins creed toata seria(de preferat brotherhood care e cel mai nou si cel mai frumos),prototype, call of duty toata seria, crysis 1 si 2, dirt 2 si 3 si mai gasesti tu.Vezi ca daca nu iti merg incearca sa le fixezi rezolutia si o sa mearga. fundita puppy dog eyes

| whiteviper98 explică:

Pufuletele sa stii ca jocurile ce mi le-ai enumerat tu nu merg toate...NFS nu merge toata seria numai pana la carbon...(poate si undercover) assasin creed nu cred ca merge niciunul.prototype nici atat.call of duty. poate unele.crysis nu stiu.si dirt nu imi merg.nu iti dau funda pe alea. vreau unele sa imi mearga.