| Roby3663 a întrebat:

Am un pc miria style v50 cu amd ryzen 5 2400G (placă integrată în procesor) si nVIDIA geforce gtx 1050ti (placă dedicata 4gb). Eu am cuplat cu cablu hdmi in placa video mufa. De ce atunci cand vreau sa instalez driverele de la amd îmi da eroarea 182? Pana acum mergea aplicația iar in prezent nu ma mai lasa sa o instalez. Care ma poate ajuta are funda.

4 răspunsuri:
| Adrian5575 a răspuns:

Scoate placa video dedicata si incearca sa instalezi asa.

| Roby3663 explică (pentru Adrian5575):

Faza ii ca mi in garantie pc-ul. Mai are 1 an si nu ma risc. Dacă dezistalez driverele de la nVIDIA are ceva? Sa incerc metoda asta?

| Adrian5575 a răspuns (pentru Roby3663):

Pai de ce vrei sa folosesti placa integrata, daca ai placa dedicata?

| Roby3663 explică (pentru Adrian5575):

Păi gen vreau ambele sa le pot folosi. Pentru ca mi le citea inainte si imi arata ca am in total 8gb in total cu tot cu integrata