| CartofuRo a întrebat:

Salut TPU! Am un laptop Lenovo legion y520 cu o placa video dedicata nVIDIA 1050ti, de ceva timp placa mea video nu mai este recunoscuta in laptop, ca si cum ar fi disparut.(imi apare doar placa video integrata) Pe langa asta, nu ma lasa sa instalez absolut nimic de la nVIDIA ca sa pot sa imi instalez driverele sau ceva. Daca ma puteti ajuta cu un rasp relevant as fi foarte recunoscator.

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Reinstaleaza Windows si dupa incearca iar. Daca ai aceiasi problema service.

| CartofuRo explică (pentru Wr3nch):

Am făcut asta de 3 ori. o sa îl duc luni la service.