| diNNozo a întrebat:

TPU. Am un pc. nu destul de bun, Si as dori. sa imi cumpar un procesor. si m-am gandit decat sa dai bani degeaba. pe el si sa nu mearga. mai bine intreb pe alti :D

Placa video : Ati radeon hd 5450 1 gb
RAMI : 6 gb. DDR3 ( 1330 frecventa )
Procesor : Amd Sempron (tm) 140 Procesor. 2, 7 GHZ.
OS : Windows 7 ultimate ( x64 bits. )
Placa de baza : AsRock N68C-S UCC

As dori sa achizitionez. de pe eMAG. acest procesor

http://www.emag.ro/......EQQ72BBBM/

nu stiu sigur. daca merge pe placa de baza, asa ca va intreb pe voi :)

aici un link. cu placa mea de baza si ce suporta

http://www.asrock.com/mb/NVIDIA/N68C-S%20UCC/

as dori sa ruleze macar. battlefield 3 si far cry 3. macaar la medium. Astept Raspunsuri! :) DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar merge sigut Batelfield 3 cu astea!

| diNNozo explică (pentru anonim_4396):

Mersi. dar o sa suporte placa de baza?

| anonim_4396 a răspuns (pentru diNNozo):

Eu sunt de parere ca da..ma macar cu setariel la minim iti suporta nu iti mai face griji!