| frederyc a întrebat:

Am un PC vechi de 7 ani sad. Uitati configuratile sale:
-Procesor Pentium (R) Dual-Core de 2.80 GHz
-Windows XP
-placa video GeForce 210 1024 MB
-2 RAM
-Monitor Samsung SyncMaster S22B150 de gaming (asta e nou laughing
Vreau sa-l fac asa:
-acelasi procesor
-sa-i mai bag 4 RAM
-placa video GeFOrce 630 de 4096 sau 2048 MB
-Windows 7 sau 8

Imi va merge GTA 5 pe noul PC?

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Nop. Schimba tot.

| frederyc explică (pentru KodrutZ):

De ce trebuie schimbat tot? eu vreau doar sa-mi mearga nu conteza daca la low sau high. sa mearga fara lag sau bug

| KodrutZ a răspuns (pentru frederyc):

Buguri o sa aiba oricum, nu conteaza ce calculator ai. Procesorul e buba. Cred ca cel mai bine ar fi sa iei un XBox sau un PS3 si sa il rulezi pe consola fara probleme. Asteapta sa il lanseze pe PC si sa vedem ce cerinte o sa aiba...

| DumpyDuck a răspuns:

Buna! E posibil dar trebuie sa pui configuratile la Low tot ca sa-ti mearga plus ca nu a aparut pe PC. P.S Funda?winking