| razvanelll93 a întrebat:

Vreau sa vand o unitate + monitor. Am gasit pe cineva interesat, dar nu stiu cat sa cer pe ele..., ceva sfaturi?

Monitor: Samsung SyncMaster 740BF cu diagonala de 17
Unitate: -procesor: pentium dual-core CPU E5200 @2.50 GHZ 1.70 ghz
-memorie : 2 G
-placa video: nVIDIA Geforce 9600 GT de 1 g
-Hard: 300 g

1 răspuns:
| Swordsman a răspuns:

Cauta pe net sisteme desktop cu proprietati apropiate de cele ale desktopului tau, si pui si tu un pret apropiat de al lor. Acum depinde de spiritul tau de comerciant (si de cat de mult tii la pc) daca pui un pret mai mare sau mai mic.