| anonim_4396 a întrebat:

Am un prcesor cu 2 nuclee 4Ghz, placa video 1GB DRR5, 128bit si as vrea sa fac un fel de walltrough la jocul NBA2k13 sau Driver San Francisco cu Camtasia dar nu stiu daca o sa-mi inregistreza normal sau in frame-uri. Funda pentru cine ma ajuta!

Răspuns Câştigător
| Andrew1Me a răspuns:

Camtasia e Recorder pentru Desktop, iti recomand FRAPS si sa-ti iei GameBooster 3, + fa un defrag la fisierele jocurilor... daca nu merg la maxim mai scazi grafica, dar in principiu cred ca iti va merge sa faci walkthrough-ul...Bafta!