| andreigeorge922 a întrebat:

am un prieten care vrea sa își cumpere un cont de mc premium. Cum sa il împiedic sa facă acest lucru? Vreau sa il fac sa nu își mai ia cont de mc premium deoarece vreau sa am numai eu.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai un prieten? Daca el te considera prieten cam greseste. Oricum, incearca sa ii spui ca mai mult si-au luat teapa cand au cumparat de pe site-ul lor si nu au primit jocul (chiar daca nu e asa. laughing ).

2 răspunsuri:
| Gonrax a răspuns:

De ce să ai doar tu? Nu înțeleg. Își cumpere ce vrea, nu-l poți obliga.

| andreigeorge922 explică:

Ooo ce răspuns. vreau sa l împiedic si.