| Anonim122345 a întrebat:

Am un prieten și ar vrea sa se apuce de Youtube facand tutoriale așa ca va rog spune-ți dacă ar putea pe următoarea configurație:
Celeron D 3, 20 GHz
4 Gb Ram DDR2
Placa Video GeForce 8400Gs 512 Mb DDR2 64 Bit
Windows 7 Ultimate 64 Bit

Tot tutoriale vrea sa facă un alt prieten pe următoarea configurație:
Pentium 4 HT 2, 79 GHz
2, 5 Gb Ram DDR
Placa Video WinFast GeForce2 MX 64 Mb
Windows XP SP3 32 Bit

Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| eroG a răspuns:

Primul ar putea oarecum sa faca decent tutoriale mai ales daca folosestee un program de filmare care nu necesita chiar asa multe resurse cum ar fi Bandicam. Cat despre al doilea nu cred ca ar duce un tutorial la bun sfarsit fara lag sau fara sa se blocheze. Dar mai bine ar testa amandoi sa vada cum merge ca sa stie sau nu daca se apuca. Bafta

2 răspunsuri:
| Anonim122345 explică:

Am uitat sa precizez! La primul HDD de 500 GB și al doilea HDD de 300 GB! Dar nu prea cred ca ajuta asta.

| eroG a răspuns (pentru Anonim122345):

Nu conteaza HDD.