| Yqnwtz a întrebat:

am un ps3 model cechh04 de la un tovarasi nu e modat intrebarea mea este dacal modez o sa imi mearga jocurile exclusive de xbox 360 pe el si cat m-ar costa o modare si dacal modez jocurile le pot rula de pe un stick decat sa fac cate un cd la fiecare joc? pe modelu asta ar merge GTA V se merita sa pe acest ps3 400 de lei?

1 răspuns:
| OctaLoL a răspuns:

Chiar daca-l modezi, jocurile exclusive de Xbox 360 nu le poti juca.Modarea nu te costa nimic, o faci tu, gratis si nu e greu. Daca-l modezi, poti rula jocurile de pe stick si iti va merge GTA V pe el.