| AlexandruMircea2003 a întrebat:

am un router D-Link... am parola si numele pe spate. si ipul si cand intru in ip ( dupa ce am conectat routerul ) acolo am deja numele admin si nu il pot schimba. ma rog si la parola zice pe spate ca trebuie sa las spatiul liber, si cand dau login imi da eroare ca numele si parola nu sunt bune. ma ajutati.

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Da-i un reset to factory (de obicei se face prin power on cu butonul de reset apăsat cam 10 secunde).

| AlexandruMircea2003 explică (pentru mihai69):

Decat a pornit netul la calculator tot nu ma pot loga...

1 răspuns: