| anonim_4396 a întrebat:

Am un server de counter strike 1.6 de zombie plague 4.2 si am pus pe el boti...Problema e ca botii astia sunt cam nebuni laughing Sunt oameni toti si se impusca intre ei, dar fara sa se omoare, adica vreau sa spun ca unii sunt in echipa rosie si ceilalti in echipa albastra si cred ca de aia se impusca intre ei ...Si cum fac sa nu se mai impuste intrei ei daca sunt toti oameni? Funda + VOT!

Răspuns Câştigător
| Jorah a răspuns:

Nu ai cum, si eu am pus pe serverul meu pluginul ( la podbot te referi sper. ) Deoarece modul asta nu e facut pentru ei, si din cauza asta "o iau razna".

Ii poti folosi sa testezi serveru, sa vezi ce bug-uri mai trebuie rezolvate / etc.

Succes.

| Al3xKID a răspuns (pentru Jorah):

Aa, mz big grin

| Al3xKID a răspuns (pentru Jorah):

Si...mai stii vreun plugin asemanator acestuia? Fara ca botii sa o ia razna laughing. Daca ai putea sa imi dai si site de download si instructiuni de instalare. Mersi.