| BdyBluu a întrebat:

Am un server samp hostat 4luni, gamemode unic...si caut o comunitate sa ma poata gazdui. Sa fie populata. Dau funda la cel mai bun raspuns!

6 răspunsuri:
| 0x11111051 a răspuns:

In ce sens "comunitate"? Ai nevoie de forum sau de site?

| BdyBluu explică (pentru 0x11111051):

Forum.

| 0x11111051 a răspuns (pentru BdyBluu):

Dar, de ce nu iti creezi propriul tau site care sa contina si forum? De ce sa te gasduiesti la un forum, la care va trebui sa platesti lunar pentru host? Mai bine foloseste de uCoz si creaza-ti prorpiul site cu forum. Fiecare site nou vine cu un host gratuit de 400 de mb. Mie imi ajunge

| BdyBluu explică (pentru 0x11111051):

Ma tu nu intelegi? Vreau o comunitate unde sa fac cerere DNS si sa imi faca categorii si banner si tot ce trebuie! Nu am nevoie de propriu meu "site" ca si asa nuintra nimeni.

| 0x11111051 a răspuns (pentru BdyBluu):

Apu tu sa ii faci reclama!

| MyNameIsAna a răspuns:

/////